Kropko, kropko hej kropeczko O! O! O!

Uczniowie klas 1-3 wiedzą co to znaczy kreatywna zabawa! Wszyscy hucznie 13 września obchodziliśmy Dzień Kropki. Powstało wiele pięknych prac, było wesoło, muzycznie i bardzo radośnie. W ruch poszły bibuły, plasteliny, nożyczki, kolorowe papiery a przede wszystkim radość tworzenia. Efekty można podziwiać na powstałych z tej okazji gazetkach.

Pogoda nas w tym roku rozpieszczała, dlatego powstały inspirowane latem kropkowane koszulki. Jednak jesień już za pasem więc uczniowie gotowi są też aby schować się pod kropkowanymi parasolami przed deszczem jesiennych liści. Pierwszaki powstawiły w tym roku na kropkowane sowy w otoczeniu kolorowych, ale i też kropkowanych tęcz.

Wszystkim z okazji Dnia Kropki, które jest wielkim świętem kreatywności życzymy aby Wasze głowy były zawsze pełne pomysłów!

Tekst: Matylda Dembiec